+48 672 823 998
info@gmail.com

Stalowe drzwi do magazynów

Zbiór informacji dotyczących ekologii

W magazynach i obiektach logistycznych rzadko spotykane są normalne drzwi z tworzyw sztucznych. Zamiast nich, używane są tam stalowe drzwi przemysłowe, o dużej wytrzymałości oraz wadze zapobiegającej możliwości fizycznego uszkodzenia. W każdym naszym obiekcie magazynowym takie drzwi są wykorzystywane, i za każdym razem sprawują się równie dobrze.

Przemysłowe drzwi do obiektu magazynowego

drzwi z wolsztynaPrzemysłowe drzwi są wykonywane ze stopów stali, są więc cięższe, masywniejsze i trudniejsze do uszkodzenia niż jakiekolwiek zwykłe ich odmiany. Mogą więc bez przeszkód być zamontowanymi w hali magazynowej, gdzie używane są pojazdy załadunkowe, oraz automatyczne wózki, a kolizje takowych z drzwiami zdarzają się zaskakująco często. W magazynach montujemy bardzo wytrzymałe drzwi z Wolsztyna, produkowane przez renomowaną firmę, mającą w ofercie głównie drzwi przemysłowe i przesuwne lub segmentowe bramy. Owe drzwi od dłuższego czasu są przez nas zakładane w obiektach użytkowych, i za każdym razem spisują się dobrze, zarówno jako drzwi wewnętrzne, dostępowe czy całkowicie zewnętrzne. Każde skrzydło jest ciężkie i masywne, więc jest niemal niemożliwe do uszkodzenia w jakikolwiek sposób, a w celu uniknięcia wypadków po nieostrożnym ich otwarciu czy zamknięciu mają one również ograniczniki, zapobiegające możliwości przypadkowego, szybkiego zamknięcia czy otwarcia drzwi. Z racji ich zastosowania, niemal wszystkie drzwi posiadają także stopki, stopery czy blokady, dzięki którym można ustawić drzwi w pozycji otwartej na długi czas. Stal z której wykonywane są owe drzwi jest odporna na korozję, kontakt z chemikaliami, ale również i wysokimi temperaturami.

Ogromnie ułatwia to ruch osobowy czy towarowy na terenie magazynu, lub też załadunek pojazdów dostawczych nie używających rampy załadowczej. Zamki zastosowane w owych drzwiach są równie trwałe co same drzwi, więc nie należą do szczególnie delikatnych i łatwych do obejścia, mimo iż nie są szczególnie skomplikowane. Wszystkie skrzydła drzwi pochodzących od producenta u którego zamawiamy nasze wyposażenie mogą być dopasowane do framug już zamontowanych na obiekcie, albo też być sprzedawanymi z własnymi framugami, które zdecydowanie upraszczają zamontowanie drzwi w dowolnym miejscu magazynu.