+48 672 823 998
info@gmail.com

Jak szybko i tanio przedłużyć włosy?

Zbiór informacji dotyczących ekologii

Jest jednym z najtańszych zabiegów przedłużania włosów, nie obciąża naszych naturalnych pasm, a efekty prezentują się niezwykle naturalnie – metoda kanapkowa pojawiła się na naszym rynku stosunkowo niedawno, a już zyskuje coraz to większe uznanie wśród kobiet, które zdecydowały się z niej skorzystać. Co więcej, możemy w ten sposób przedłużyć włosy zarówno u fryzjera, jak i w domu.

Najlepszy sposób na przedłużanie włosów

sprawdzona metoda kanapkowa przedłużania włosówSpośród wszystkich metod dostępnych na rynku to właśnie kanapkowa metoda zyskała dotychczas największe uznanie wśród kobiet. Dotychczas do wyboru miałyśmy kilka innych sposób na przedłużanie włosów, ale niestety wszystkie posiadały tę samą wadę – jeśli próbowałyśmy spiąć nasze włosy do góry chociażby w kucyk miejsca łączeń były widoczne, a to w końcu ostatnie, czego byśmy sobie życzyły. Sprawdzona metoda kanapkowa przedłużania włosów sprawia, że tych łączeń w ogóle nie widać. Włosy są usytuowane na taśmach podobnie, jak w przypadku metody clip in, jednakże taśmy te są znacznie cieńsze i co najważniejsze, są także bardzo elastyczne. Sposób ich zakładania zajmuje bardzo niewiele czasu, właśnie dzięki temu, że włosy znajdują się na taśmach o różnej szerokości, a także jest on bardzo prosty. Należy w tym celu wydzielić pasmo naszych włosów o szerokości takiej, jak taśma i przykleić tę taśmę z włosami przedłużanymi zarówno od góry, jak i od dołu tuż przy nasadzie głowy. Dzięki temu naturalne włosy są schowane pomiędzy przedłużanymi i nie odznaczają się swoją długością. Poza tym taśmy imitują naturalny przedziałek włosów co sprawia, że włosy można spinać w różny sposób, bez obawy, że łączenia będą widoczne.

Metoda kanapowa jest zatem bardzo prostą metodą przedłużania dlatego, jeżeli posiadamy na przykład uzdolnioną manualnie przyjaciółkę, możemy ją poprosić o pomoc, aby przedłużyła nam włosy. Jednakże jeśli chcemy mieć pewność, że włosy będą poprawnie i idealnie założone warto się udać w tym celu do dobrego fryzjera zwłaszcza, że dzięki szybkości przedłużania, zabieg ten często jest tańszy, niż w przypadku innych metod, które wymagają nierzadko kilku godzin ponieważ włosy przedłuża się pasemko po pasemku. Warto także dodać, że taśmy nie obciążają naszych włosów, ani ich nie niszczą, co z pewnością ucieszy większość kobiet.