+48 672 823 998
info@gmail.com

Panele winylowe bardzo nam się podobały

Zbiór informacji dotyczących ekologii

Zdecydowałam się na remont generalny mojego mieszkania. Mieszkaliśmy w mieszkaniu już ponad dziesięć lat. I tylko z raz je malowaliśmy. Przed wprowadzeniem się robiliśmy remont ale wiele rzeczy już jest nie modnych i trochę zniszczonych więc zdecydowaliśmy się na generalny remont.

Zamówiliśmy nowoczesne panele winylowe

panele winylowe tarkettMój brat wykonuje remonty i na szczęście miał termin więc uzgodniliśmy z nim wszystkie szczegóły. Brat bardzo starannie wykonywał wszystkie prace. Polecił nam panele winylowe tarkett, które są solidne i bardzo trwałe. Nigdy wcześniej nie słyszałam o takich panelach. Podobno w ostatnich czasach panele winylowe są bardzo często wybierane przez klientów. Wiele osób decydują się na takie panele bo są odporne na wilgoć. Nic się z nimi nie dzieje. Mogą być wykorzystywane zarówno w salonie jak i tez w łazience czy kuchni. To bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie kiedy posiada się  małe dzieci. Dotychczasowe panele niestety nie były tak wytrzymałe i niestety było widać na nich różne wypukłości kiedy nasze dzieci coś wylały i od razu tego nie wytarły. Brat wymierzył ile potrzebujemy metrów paneli i podał nam szczegółowe dane. My pojechaliśmy do sklepu żeby je na żywo zobaczyć. Do tej pory miałyśmy panele w ciemniejszych kolorach dlatego zdecydowaliśmy się na jasne panele, które optycznie powiększą nasze pokoje. Mieszkanie będzie wyglądało bardziej elegancko. Panele winylowe kładzie się tak samo jak normalne panele.

Brat sprawnie sobie ze wszystkim poradził. Kiedy panele były już poukładane zadzwonił do nas i mogliśmy zobaczyć jak bardzo zmieniło się nasze mieszkanie. Jasny kolor rzeczywiście był strzałem w dziesiątkę. Mieszkanie wyglądało super. Bardzo nam się podobało. Panele rzeczywiście pięknie się prezentowały, byliśmy zadowoleni z naszego remontu.