+48 672 823 998
info@gmail.com

Nowoczesne baterie umywalkowe do hotelu

Zbiór informacji dotyczących ekologii

 

Budując hotel, który był moim marzeniem praktycznie od dziecka, czerpię inspirację od osób, które od wielu lat w profesjonalny sposób zajmują się hotelarstwem właśnie. Do takich osób zaliczają się moja ciocia z wujem. Mają oni już nie jeden hotel, ale całą ich sieć. To właśnie ciocia dała mi kilka cennych wskazówek, co do rozwiązań, które znacznie ułatwiają prowadzenie hotelu. Część z nich pozwala sporo zaoszczędzić, na przykład na zużyciu wody. 

Baterie, które pomagają oszczędzić wodę

sprawdzone baterie umywalkowe czasoweKażdy z nas jako dziecko miał jakieś marzenia. Jednym z moich wielu marzeń dziecięcych było posiadanie własnego hotelu. I właśnie niedawno marzenie to się zrealizowało. Dzięki niespodziewanemu napływowi gotówki miałam okazję wybudować własny hotel i urządzić go według własnego uznania. Moja ciocia z wujkiem, mający ogromne doświadczenie w hotelarstwie, pomogli mi znaleźć rozwiązania, dzięki którym mogę sporo zaoszczędzić. A to jest bardzo ważne przy prowadzeniu jakiegokolwiek biznesu. W hotelu mam kilka sal konferencyjnych z tego względu, oprócz łazienek w pokojach gościnnych, musiałam też stworzyć łazienki przy tych salach. Takie łazienki muszą mieć zastosowane nieco inne rozwiązania. Znajdują się w nich same umywalki i kilka kabin z toaletami. Ciocia poleciła mi do tych umywalek sprawdzone baterie umywalkowe czasowe, które można spotkać w wielu toaletach użyteczności publicznej. Baterie te działają na bazie specjalnego mechanizmu, dzięki któremu woda leci tylko przez określony czas, zależny od tego, jak mocno naciśniemy na kran. Dzięki takim bateriom czasowym mamy pełną kontrolę nad zużywaną wodą przez naszych klientów i gości. Nie ma bowiem takiej możliwości, żeby ktoś zapomniał zakręcić kran. Dopływ wody odcinany jest samoistnie. Baterie czasowe dostępne są w różnych wersjach, od najprostszych, bazujących na mechanizmie sprężynowym, aż po bardzo nowoczesne, działające na podczerwień.

Na rynku dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają nam sporo zaoszczędzić na prowadzonym biznesie. Jednym z takich rozwiązań, które zastosowałam również w moim nowo wybudowanym hotelu, są baterie umywalkowe czasowe. Stosuje się je w galeriach handlowych, urzędach, w obiektach sportowych, a także w coraz większej ilości hoteli. Tego typu baterie pomagają nam oszczędzać wodę nawet przy dużej ilości użytkowników.