+48 672 823 998
info@gmail.com

Porządne stojaki na ulotki A4 bardzo wytrzymałe

Zbiór informacji dotyczących ekologii

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa. Niedawno założyłem firmę zajmującą się stawianiem osiedli domków jednorodzinnych. Tak naprawdę razem z kolegą stawiamy pierwsze kroki, jako firma deweloperska. Mamy też własnych projektantów, dzięki czemu każdy może znaleźć u nas dom marzeń. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i tak naprawdę nie ma dla naszej firmy rzeczy niemożliwych. Jako że firma się rozrasta i przychodzi do nas coraz więcej klientów, to postanowiliśmy zainwestować w katalogi, w których są pokazane wszystkie dotychczasowe prace.

Wytrzymały stojak na ulotki w formacie A4

wytrzymałe stojaki na ulotki a4Jako że te katalogi są grube, to przez ostatni czas musiały leżeć po prostu na biurku. Niestety, jako że była to dla nas w jakiś sposób reklama, to chcieliśmy, by osoby, które akurat przechodzą koło punktu, mogły się zapoznać z naszą ofertą. Dlatego koleżanka wymyśliła, że ustawimy te katalogi na stojaku. Niestety, ten który zamówiłem przez internet na stronie wydawał się porządny, a okazał się kawałkiem druta, który każdy wiatr przewróci, a co dopiero miałby utrzymać plik katalogów. Kolega z branży IT, który też prowadzi własną działalność, polecił sklep w naszym mieście, który oferuje wytrzymałe stojaki na ulotki A4. Znałem go od lat i wiedziałem, że byle czego na pewno mi nie poleca, więc po pracy udałem się do tego punktu. Faktycznie jakość tych stojaków w porównaniu z tymi, co zamówiłem, była nie do porównania. Wziąłem na przypasowanie kilka naszych katalogów, aby zobaczyć, czy takie rozwiązanie się sprawdzi w naszym przypadku. Odpowiedni ciężar i konkretny materiał sprawiał, że żaden wiatr ani sterta katalogów nie miała prawa go przewrócić. A o to właśnie chodziło, bo nie chciałem, by taki stojak się wywrócił i nie daj Boże wyrządził komuś krzywdę. Jako że stojaki były możliwe do zakupu od ręki to skusiłem się na takie dwa. Po dwóch stronach wejścia do naszego biura.

Teraz każdy kto jest zainteresowany budowaniem domu przy naszej pomocy, może zaczerpnąć z naszego katalogu inspirację i zorientować się w ogóle w jakim stylu i co my jako firma sobą reprezentujemy. Klienci bardzo sobie chwalą to, że zainwestowaliśmy w takie porządne katalogi ale taka prawda, że dla nas jest to reklama. Dzięki temu zdobywamy nowych klientów.